Karlie Kalhoty proti značkování 49 x 14 cm

Kalhoty pro psy proti značkování 49 x 14cm 1ks KAR new Příjemné ochranné kalhoty Gentleman od německého výrobce Karlie jsou vyvinuty speciálně pro psy s problémy s...
Garantovaný nákup z Zooaqua.cz

• Pejsek se odnauci znackovat
  • , zakoupeno v shop4dog.cz

• naděje, že se to zlepší
    • úplně k ničemu, nic se nezlepší

Boloňáček nám začal v 8mi letech doma značkovat, z ničeno nic. Do té doby bezproblémový a čistotný pejsek. Koupil jsem mu tento pás, s nadějí, že mu v tom zabráníme. Pás je sice pěkný, ale zapínání na 1,5 cm široký suchý zip nedostatečný. Vypáral jsem ho a našil 4cm široký sucháč a s tím to drží jak přibytý. Do něj jsem vlepil ještě dámskou vložku a nasadil mu to. Vypadalo to dobře. Jenže jsem mu to asi moc utáhnul, chudák pes se mi v noci pokadil a úplně počůral. Když mu to nechám volnější, dokáže se z toho dostat a stáhne si to přes zadek a vítězoslavně se přijde ukázat. Navíc, když se po nasazení párkrát oklepe, pás se posune až k ocasu a pipín mu většinou stejně koukal. Cestou najust samozřejmě pokropí, co může. Takže jediná možnost, jak radí i pan Desenský, je psa nenápadně sledovat a jakmile jenom zvedne nohu, že by značkoval, něco po něm hodit a zasáhnout, ale musí to být ihned, jakmile počůrá a dá nohu dolů, je údajně zbytečné ho trestat. Takže po týdnu utrpení s tímto pásem jsem toho nechal, psa sleduju, jak můžu. Evidentně je rád, že tu nenáviděnou věc už na sobě nemá a už druhý den dal pokoj. Nachytat ho při činu není jen tak, když se na něj člověk dívá, neudělá to. Doporučuji raději přečíst stránky pana Desenského a zdejší jeho poradnu, než experimentovat , jako jsem to dělal já.

• psychologicky problém na čas vyřešen
    • velikost je dobrá,ale kalhotky se shrnují

je to dobré řešení,pokud pejsek značkuje v noci a nemůžu ho tzv.nachytat...

0.053 kg

Kalhoty pro psy proti značkování 49 x 14cm 1ks KAR new

Příjemné ochranné kalhoty Gentleman od německého výrobce Karlie jsou vyvinuty speciálně pro psy s problémy s inkontinencí nebo pro psy s chronickým onemocněním močových a pohlavních cest a při nekontrolovatelném značkování.

• Lze je využívat i při nekontrolovatelném značkování.
  • Černé kalhoty jsou pratelné na 30 °C.
  • Díky praktickému suchému zipu se snadno nasazují a vysvlékají.
  • Je možné je používat s vložkami i bez nich.
  • Velikost: S
  • Rozměr: 49 x 14 cm
  • Pozn.: je třeba od délky pásu odečíst 8cm, tato délka bude odpovídat obvodu pasu vašeho psa.
  • Určeno pro: psy s inkontinenčními problémy a chronickými záněty pohlavních orgánů

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Do 3 dnů • 1 varianta89 Kč98 % • 57 065 recenzíDalší informace

• naděje, že se to zlepší
    • úplně k ničemu, nic se nezlepší

• psychologicky problém na čas vyřešen
    • velikost je dobrá,ale kalhotky se shrnují

je to dobré řešení,pokud pejsek značkuje v noci a nemůžu ho tzv.nachytat...

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Do 3 dnů • 1 varianta89 Kč98 % • 57 065 recenzíDalší informace
  • , zakoupeno v BeCydog.cz

Máme 15 let starého pejska.Velmi často nezvládne dojít 2 patra ven,aniž by se cestou počůral.Pás jsem objevila po dlouhé době hledání na internetu(většina obchodů nabízí kalhotky jen pro fenky).Inkontinenční savé proužky nezle použít-čůrá,koupila jsem tedy nejlevnější dámské vložky.Nalepím dvě lehce přes sebe podélně a máme vystaráno.Jen budu muset zakoupit druhý delší pás,aby se daly vystřídat,když ho pročůrne...neodhadla jsem správnou velikost,ale nosit ho může i tak.

• , zakoupeno v PetDiscont.cz

Výrobek jsem objednala pro své dva pejsky kvůli značkování jelikož mám ještě fenku.Doporučila bych ho i ostatním kteří mají stejný problém je to velice dobrá věc a za výbornou cenu,já osobně jsem velice spokojená.

• působí i výchovně
  • , zakoupeno v SpokojenyPes.cz

• zabraňuje značkování
    • potřeba ochránit domácnost
    • shrnují se a přetáčí
    • suchý zip se rozepíná, vhodnější by byly 2 podélně na okrajích ne 1 uprostřed
    • prosakují, chybí impregnace

- nejde o kalhoty ale pás proti značkování

- cena je vyšší a neodpovídá kvalitě
    - jako jediné na trhu, ačkoliv problém se značkováním je běžný
    - nutno vkládat vložku/plenku, které však na trhu nejsou
    - mají jen jeden úzký suchý zip uprostřed, který se kroutí
    - zip se krčí a špatně zapíná
    - stejně jako hárací kalhotky by měli vypadat i pro psí kluky, - tedy kalhotky přes celý zadeček s otvorem na ocásek, ale rozšířené a delší přes bříško tak, aby se mohla vložit plena a zamezilo se tím značkování
    není výběr u tohoto zboží, ani velikosti pro malinké rasy (čivava atd.), u kterých se značkování vyskytuje častčji, jsou-li ve smečkách
    chybí trička - body, zapínací na zadečku, s otvorem na ocásek, které by též po vložení plenky sloužily tomuto účelu