Beaphar Reppers Outdoor Crystal 480g

Exteriérový výcvikový přípravek, ve formě gelu chránící květiny, skalky a záhony před psy a kočkami. Odpuzuje psy a kočky od míst, kam nechcete aby chodili (záhonky,..). Vůně...
Garantovaný nákup z bezednamiska.cz

0.52 kg
Typ
spreje

• , zakoupeno v ALFA Zoo

Již v minulosti vyzkoušeno a osvědčeno. Používáme ve venkovním sezení. Vzd, když pouzijeme zadne kočky v dohledu.

• , zakoupeno v MALL.CZ

učinkuje

• , zakoupeno v vase-krmivo.cz

• Výhoda žádná, popisovaný účinek jsme nezaznamenali,naopak

Zakoupený produkt Odpuzovač BEAPHAR Reppers Crystals venkovní 480 g vůbec nefunguje, kočky přes granule normálně chodí dál do záhonů. Zkusili jsme dát granule také k miskám, jestli je to neodradí jít se nažrat, ale šly jakoby tam nic nebylo. Vůní to připomíná dezinfekci do WC. Mám sto chutí poslat výrobek do Černých ovcí. Zakoupili jsme si rovnou 2 balení, takže jsme vyhodili 400Kc zbytečně.

0.52 kg
Typ
spreje

Odpuzuje psy a kočky od míst, kam nechcete aby chodili (záhonky,..).

Vůně přípravku je pro psy a kočky nepříjemná, přípravek však není nijak nebezpečný ani zdraví škodlivý. Není určeno pro interiér.

• Aktivní látka: methyl nonyl keton 1,9%, citronela 0,627%.
  • Návod k použití Beaphar odpuz. Reppers Crystals: Rozprostřete krystaly s rozestupy 60-90cm. Zamezte přímému kontaktu s rostlinami a jejich listy. Zamezte kontaktu s jezírky a rybníčky. Opakujte každé 2-4 dny, dokud se zvíře neodnaučí na dané místo chodit. Opakujte také po dešti.

Jedna lahvička vystačí na plochu zhruba 50m2.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta79 Kč98 % • 1 989 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč98 % • 1 785 recenzíDalší informace

3zákazníci nedoporučují produkt
  • , zakoupeno v ALFA Zoo

• , zakoupeno v MALL.CZ

učinkuje

• , zakoupeno v vase-krmivo.cz

• Výhoda žádná, popisovaný účinek jsme nezaznamenali,naopak

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta79 Kč98 % • 1 989 recenzíDalší informace
    Skladem • 1 varianta59 Kč98 % • 1 785 recenzíDalší informace
  • , zakoupeno v PETWORLD.cz

produkt je na nic. mista kde jsem chtel aby kocka nechodila spis naopak. tam chodi spat a v nekterych mistech chodi vykonat svoje potrebu.

• , zakoupeno v ČeskýZverimex.cz

Velmi,rychlé dodání.

• , zakoupeno v ČeskýZverimex.cz

• Kočička nevyhrábává hlínu, ale ve skákání na kytky jí to nezabrání

Pokud jde jen o vyhrábávání hlíny z květináče, je to super věc.
    Ale naší kočičce to nezabrání ve skákání na kytky

Zdá se, že funguje. Nevím, jak dlouho krystaly budou fungovat ale zatím psy na daná místa nemočí, což se nedá říct o různých sprejích proti psům, co stejně hned počůrali.

• , zakoupeno v KRMIVO-PES.CZ

• Funguje
    • -

• , zakoupeno v Profizoo.cz

• tak možna hezká barva
    • vyhozené peníze.
    • nefunguje

zkusil jsem to a nic se nedělo.postupoval jsem přesně dle návodu.tak nevím.třeba to někomu funguje.